NarutoWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли !!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мисии Акатсуки

Go down 
+3
Роши
Uchiha Obito
Гаара Казекаге
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 4 Icon_minitimeВто Май 14, 2013 5:05 am

Искам мисия[u][i][b]
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 4 Icon_minitimeВто Май 14, 2013 5:11 am

Sasuke - 10 реда +. Почисти кабинета на Хокагето
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Акатсуки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 4 Icon_minitimeВто Май 14, 2013 5:16 am

Мисия ранк Ц.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 4 Icon_minitimeВто Май 14, 2013 7:03 am

След като Хокагето ми даде тази мисия аз трябваше също да отида до едно село за да взема някакви билки и метли и препарати аз се запасих с вода въжета храна кунай и шурикени аз се запътих към селото то беше доста надалеч след като потеглих отидох първо до рамена да похапна след това потеглих докато пътувах забелязах палатков лагер минах покрай него започнаха да ми викат дай си парите заобиколиха ме към 10-тима аз казах че не искам проблеми и искам да си продължа пътя те започнаха да се смеят и един се опита да ме наръга с някакъв меч аз изкарах катаната си и го вкарах и просто паднаха те продължих по пътя си вървях деня мина след това пуснах шаринган за всеки случай ако някой ми е засадил засада и се указах прав след като минах няколко около 600-тина метра заскачаха някакви бандити аз ги разсякох стигнах до селото и взех препаратите и метлите и другите неща вместо да се връщам цял ден призовах птицата и се върнах бързо прибрах се и отидох до кабинета започнах да разчиствам докато разчиствах намерих доста разхвърлени документи трябваше да ги подредя подредих ги след това оправих останалите неща тсунаде се върна от някаква среща на Кагетата тя беше доволна от изчистеното аз взех наградата си и тръгнах да се прибирам но тя ме дръпна затвори вратата и правихме някой голи неща Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 4 Icon_minitimeСря Май 15, 2013 12:55 am

Мисия
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 4 Icon_minitimeСря Май 15, 2013 12:57 am

60 Ryo.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 4 Icon_minitimeПет Май 17, 2013 10:49 pm

Дайте ми мисия
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 4 Icon_minitimeНед Май 19, 2013 1:20 am

Итачи мисията ти е да отидеш до Селото на тревата и да заловиш много рядак и отровен тип змия.Голяма около 20 метра.Трябва да я хванеш без да я нараняваш.Успех Smile
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 4 Icon_minitimeНед Май 19, 2013 1:22 am

Саске мисията ти е ранк Д трябва да отидеш до гората в Коноха и да заловиш няколко змии за изследвания Smile Успех
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Sponsored content





Мисии Акатсуки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисии Акатсуки
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Мисии Иуагакуре
» Мисии Джинчуурики
» Мисии Коноха
» Мисии Кумогакуре
» Мисии Сунагакуре

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoWorld :: Села :: Акатсуки-
Идете на: