NarutoWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли !!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мисии Акатсуки

Go down 
+3
Роши
Uchiha Obito
Гаара Казекаге
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Роши

Роши


Брой мнения : 12
Join date : 05.05.2013
Age : 24

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 2:17 am

Саске,мисията е успешна,150 рио + 20 бонус от мен - 170 рио
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 4:06 am

Тоби мисията ти е ранк Д-трябва да отидеш до гората на север и да нацепиш дърва после да ги принесеш до склада.Успех
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 4:20 am

Отивам при Хокаге-сама и питам дали има свободна мисия, а той отговори, че някакъв селянин помолил да му се нацепят дърва за склада, понеже наближавала зимата.Казах, че ще я взема и попитах за мястото.Хокагето каза, че се намира близо до коноха отвън, а дърва ще трябва да нацепя в гората до склада.Отидох при човека и му обясних, че аз съм човекът, който е взел мисията и ще цепи дървата.Попитах за бройката и мястото, той ми обясни и каза, че ако е възможно би искал да получи бройката до вечерта.Захванах се за работа, чрез използване на Каге Бушин.След 2 часа бях готов и изморен.Отидох при него и му казах, че съм готов.Бях тръгнал да се прибирам, но той каза, че 1 час по-рано пристигнала доставка за 30% повече и искал да му ги насека, ако нямам против.Щял да плати повече.Починах си 15-20 минути и се захванах за работа.Отидох на същото място за да продължа да сека и пак използвах Каге Бушин.Бях малко по-изморен, но все пак успях да свърша работата, макар и по-бавно.След 1 час бях готов и отидох с дървата до склада.Каза ми да ги наредя до една от стените.Приключих с подреждането и реших да се прибирам, а той ми благодари за помощта и каза, че утре ще си получа риото за работата.Отидох при хокагето и казах, че съм приключил с Д ранг мисията за дървата.Прибрах се и си легнах, а на следващия ден отидох при Хокагето и попитах за парите.Той ми ги даде и отидох до магазина да си купя храна занапред.Прибрах си и си починах.
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 4:26 am

Награда 80 рио Smile
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 4:26 am

още 1.
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 4:28 am

Мисията ти е да отидеш до академията и да научиш децата на катон техника (по твой избор).
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 5:00 am

шееееш.Отивам при Хокагето и питам за мисия, а той ми казва, че вместо мисия смята да ме заведе в академията за да науча децата на Катон техника, тъй като сенсея е бил изпратен на по-важна мисия, а аз съм Учиха и съм силен в Катон техниките.Съгласявам се с мрънкане и му казвам, че отивам да оставя кунаите и т.н. и ще се срещнем направо там.Оставям всички кунаи и провизии за мисии, понеже смятам за ненужно, след като ще си стоя в Коноха и ще уча дечковци на Катон.Решавам да ги науча на "Katon Goukakyuu no jutsu-гигантска огнена топка".Отивам в академията и понеже Хокагето още го няма, обяснявам кой съм и за какво съм дошъл.Показаха ми стаята и влязох:
-Днес ще ви науча на Катон техника, тъй като учителя ви го няма.Името ми е Учиха Обито.Затова нека отидем извън академията след като Хокагето дойде. - Изчакахме Хокагето навън, защото не можехме да почнем без да го изчакаме.Бях го помолил да вземе няколко от листчетата за определяне на чакра.Той се появихме и отидохме на негово любимо място за трениране.Раздадох листче на всяко от детето.Показах им как да определят елемент.След като всички успяха, проверих и излезе, че над 60% имат огнен елемент тъй като листчето беше изгоряло.Започнах тренировката, показах им знаците и след като всеки ги научи, казах им другите стъпки и след час и нещо повечето бяха готови с малка огнена топка.Малцина не успяха, но им казах да продължат тренировка вкъщи.За тези, които нямаха огнен елемент и седяха, показах начин на точно хвърляне и те подобряваха стрелбата с кунай и шурикен, докато другите тренираха Катона си.Беше време да се прибират, но ме помолиха утре да отида пак до академията и да ги науча на още катон.Казах на Хокагето, че съм съгласен, а той отговори, че няма проблеми, тъй като учителя им ще си почине след мисията.Прибрах се и си починах след използване на толкова чакра за демонстрация.На следващият ден отидох и бях готов да ги науча на "Кaton housenka no jutsu-стреляш множество малки огнени топки по противника".Показах им знаците и им казах, че не е по-сложно.Разликата е, че не трябва да изпускат цялата чакра и въздух наведнъж както при Гоукакю.През това време учех другите на Тайджутсу в близък бой.На края на деня Хокаге-то каза, че сенсея бил готов за работа утре и нямало нужда повече да отивам при децата.Казах, че няма проблем и се прибирам, а утре ще отида да взема парите.Той отговори, че ще ме чака.Прибрах се и се наядох, след което си легнах, а на следващия ден бях за работа и отидох да взема парите си.

Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 12:27 am

Награда 180 рио

Мисията ти е да отидеш до Кири и да направиш боен план за превземане на селото.

Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 12:37 am

Мисия ранк Ц.
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 1:06 am

Мисията ти е отидеш до Сунна и да разбереш с каква войска разполага селото и каква бойна артилерия притежават.
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 1:09 am

Отидох при Хокагето питам за мисия.Каза ми, че се нуждае от помощта на някой умел стратег ( ехе ли бе ) за измъкването на заложник в Кири. Подготвих материали и реших да хвана селянин от Кири за да го разпитам някои неща.Изчаках малко по-далеч от селото и видях селянин.Хванах го и той ми обясни всичко.После влязох ( махнах знака на учиха на гърба си, махнах всичко с което приличам на човек от Коноха) в селото и започнах да си записвам и да оглеждам по-лесни и бързи места за влизане.След като плана беше готов и записах кога охраната се сменя, излязох и се върнах в Коноха да съобщя.Хокаге-то каза, че ако има проблеми, ще трябва да стане голяма битка в селото.Обясних, че ако всичко върви по план няма да има проблеми.Изпрати мен и няколко човека на мисия и със скицата на селото можехме да стигнем където искаме.Убихме стражата на затворника и го извадихме от килията, но ни видяха и трябваше да се бием в полицията.След няколко минути врагът беше победен и излязохме по най-бързия начин малко преди стражата да ни усети.Обяснихме на заложника, че сме от Коноха и ще го върнем , понеже е ценен на селото и Хокагето.Той се съгласи и тръгнахме към Коноха. Излезе, че нинджи от Кири ни гонят и трябваше да се скрием.Те ни подминаха и когато бяха 20 метра по-напред, излязохме и атакувахме.Двама едвам успяха да се измъкнат, но успях да ги хвана и победя.Взехме ги и ги заведохме в Коноха за да не издадат информация на Кири. Малко по-късно, когато бяхме при хокагето, обясних всичко, включително и за заложниците от Кири. Той каза, че ще му трябва скицата и нареди да вкараме заложниците по килиите.Похвали ме за добре свършената работа, неутрализирането на противника, воденето на групата перфектно и ми каза, че може да се разчита на мен.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 2:06 am

Когато учиха итачи получи своята първа и най-нова мисия за деня, той се подготви като взе храна,вода, въжета и други принадлежности и се запъти към Сунагакуре. Пътят беше много дълъг, но ето ,че най-накрая пристигнах. Поздравих пазачите на Сунагакуре, и ги излъгах кой съм, за да ме пуснат
- Здравейте.
- Здравей страннико, кой си ти?
- Аз съм Итачи Учиха, дошъл съм за да видя чичо ми.
- Можеш да влезеш.
Лъжата, че съм дошъл за да видя чичо ми проработи.Сега оставаше, да проверя войската на Сунагакуре. Отидох да поразпитам, къде мога да намеря каква войска има селото, и един мой стар приятел, ми каза ,че мога да видя с каква войска разполага селото, при помощниците на казекагето. Поразпитах, къде мога да ги намеря и те ми показаха сградата, Запътих се натам.Веднага щом пристигнах, влязох вътре и ме спряха пазачи.
- Кой си ти ?
- Аз съм Итачи Учиха.
- Защо си тук?
И когато попитаха това, наведох моята глава, активирах шарингана ми и ги атакувах с кунай. Те не бяха много опитни, затова ги убих. Потърсих стаята на помощниците на казекагето. От една стая се чу
- Темари, войската ни намалява
- Знам канкуро, Гаара ще реши какво да правим.
И когато чух името Гаара, разбрах ,че съм на точното място. Разбих вратата, и веднага скочих на бой на канкуро, той се опита да ме повали, с свойте кунай и шурикени, но забрави ,че аз имам шаринган. Щом убих куклата му, той избяга а темари го последва. Разгледах стаята и намерих информацията и статистиките на войската на Сунагакуре заедно с тяхната бойна артилерия. Взех го, и бързо се измъкнах от там, запътих се към изхода на селото. Щом отидох там, тези двамата пазачи бяха разбрали, че съм нарушител от Акатсуки.
- Спри лъжецо, чака те тежка присъда.
А аз се отдалечих от селото, те не можаха да ме проследят защото аз бях по бърз от тях. След това, върнах се в тайната база на Акатски, предадох им информацийте и статистиките а Тоби ме възнагради.
-
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 2:09 am

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 2:17 am

Ц Ранк мисия.
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 2:18 am

Мисията ти е да отидеш на север в гората и да заловиш избягало куче от стопанина.Кучето е голямо и бяло.С червена каишка Smile
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 2:19 am

Итачи мисията ти да е да отидеш до Кумо и да разбереш как да проникнем в селото Smile успех
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 3:21 am

На другата сутрин , когато Учиха Итачи разбра за своята мисия , той веднага се подготви. Взе си храна,вода,въжета и други принадлежностти и се запътих към Кумогакуре. Пътят щеше да бъде дълъг, но не бързах за никъде. Ето , че след два-три часа вече бях там. Целта ми беше да проверя как може да се проникне в селото.
Чух ,че 2ма пазачи си говореха
- Райкагето дали е добре, защото отиде сам на тази битка?
- Сигурно е добре, той е най-бързата нинджа в света.
- Прав си но....
Щом дочух от тези двамата, че Райкагето е извън селото, веднага започнах да търся начин да се влезе. Обиколих цялото село поне два-три пъти, но не намерих нищо. Реших да се опитам да вляза чрез главният вход.
-Здравей, Кой си ти?
- Аз съм Итачи Учиха.
- Защо си дошъл тук?
- Елате с мен, нося болният ми брат, трябва му лекарска помощ.
И те ме последваха. Това беше капан. Заведох ги навътре в гората, наведох глава, активирах моят прослувут шаринган и ги нападнах. Убих единия, но другият избяга. Трябваше да се оправя с него. Отидох отново пред портите на Кумогакуре, и видях този човек, той беше повикал охрана. Направих един клонинг, той отиде до стената на входа, и промуши пазача, който ме беше видял да убивам другия пазач. Така той умря. Другите ме видяха къде се крия, имаха сензорен тип нинджа. Трябваше да го убия ,за да се измъкна. Направих 10 клонинга, като аз и 10-те ми клонинга аатакувахме сензорният тип нинджа от всички възможни посоки. Той умря, а аз се отдалечих. Точно когато спрях да бягам, намерих някакво подземие. Влязох в него, отидох в края ми и видях ,че то излиза точно в центъра на Кумогакуре. Мисията ми беше приключена. Аз излязох обратно по тунела. Върнах се в тайната бърлога на Акатсуки, предадох информацията на Тоби, а той ме похвали.
Върнете се в началото Go down
Минато
Admin
Минато


Брой мнения : 15
Join date : 03.04.2013
Age : 27
Местожителство : Коноха

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 5:13 am

Обито мисията ти е успешна браво.

Награда 50 рио

Бонус ти давам 40 рио.

Обща та ти награда е 90 рио
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 5:21 am

Missiun
Върнете се в началото Go down
Минато
Admin
Минато


Брой мнения : 15
Join date : 03.04.2013
Age : 27
Местожителство : Коноха

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 5:55 am

Итачи мисията ти е успеш на печелиш пари от гилдията си също.

Награда 140 рио

Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 7:03 am

Мисия ранк Ц.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 7:31 am

Докато си вървях срещнах Наруто и той предложи да по тренираме аз приех и тръгнахме към гората и един стопанин ни настигна и каза изгубих кучето си то е голямо и бяло с червена кайшка моля намерете го аз приех а наруто ми пожела успех и замина да тренира тръгнах към гората търсих, търсих, търсих и търсихх а кучето го НЯМА но чух някакъв лай в навътре в гората видях как 2-ма са хванали кучето и се опитват да излеят нещо във устата му естествено аз ги убих но беше късно и те бяха излели течността след това тръгнах към сакура тя ми обясни че това е тест който вкарва огромен паяк вътре в теб който експлодира след като бъде използвана сила кучето както беше във съзнание остана в безсъзнание аз го носих до къде ли не и накрая стигнах до тсунаде по незнайна причина тя не искаше да направи операцията и я направи шизуне тя я проведе за около 30 минути аз благодарих много на шизуне и тръгнах докато се връщах се отбих до наруто той беше ацки изморен НО тхе ФЪК кучето беше избягало накрая се ядосах и използвах шаринган за да го намеря по бързо след като го намерих ние тръгнахме да се прибираме и то беше радостно и след като стопанина и той беше щастлив прибраха се а аз взех наградата и се прибрах у дома и бях доволен от деня
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 7:47 am

50 ryo.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 7:53 am

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 8:09 am

D rank мисия. - Трябва да намериш нинджа-шпионин в Коноха. Няма никаква информация за него, освен че е пристигнал преди 2 дни и е влязъл през главния ход.Можеш да провериш данните за пристигналите.
Редове: 13 +
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисии Акатсуки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисии Акатсуки
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Мисии Иуагакуре
» Мисии Джинчуурики
» Мисии Коноха
» Мисии Кумогакуре
» Мисии Сунагакуре

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoWorld :: Села :: Акатсуки-
Идете на: