NarutoWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли !!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мисии Акатсуки

Go down 
+3
Роши
Uchiha Obito
Гаара Казекаге
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 9:02 am

Ами след като Тсунаде ми даде мисията аз проверих данните на пристигналите нямаше нито един подозрителен след това започнах да вървя след хората който са влизали и ги наблюдавах първо започнах да наблюдавам някакъв мъж но той не правеше почти нищо освен да се напива по цял ден оставих го него и започнах да проверявам другите стигнах до една жена която имаше много белези по себе си започнах да я преследвам и накрая разбрах че е била пребивана всеки ден от мъжа си аз хванах мъжа и го заключих за дълго време но след като го прибрах проверявах списъка и намерих един наистина подозрителен който е пристигнал наскоро от скритото село на огъня той преследваше някакъв мъж по цял ден той приклещи този мъж в задънена улица понече да го убие с кунай аз го спрях и разбрах от другия мъж че имал да дава пари на убиеца аз го затворих и него но докато се връщах чух писъци това беше онази пияница която беше точно нинджата шпионин той беше тръгнал да убива един мъж който е убил сина на шпионина така и не разбрах по каква причина е убил сина му той мълчеше и мълчеше накрая извиках Иноичи който му прочете мислите и разбрах че той е планирал това убийство от 3 години той искал да отмъсти за смъртта на сина си той се е правил на пиян за да заблуди хората който знаел че ще го следят по точно мене след като разбрахме намеренията му ние го затворихме в проста килия но той е нинджа и така се е измъкнал от затвора аз го търсих на всякъде и накрая се усетих че може да е при въпросния човек който иска да го убие аз го спрях на косъм и го пратих при Тсунаде като по строг каге той ще се справи с него а той просто го омъртви след това поисках заслужената си награда и спокойно се прибрах у дома
Върнете се в началото Go down
Kisame

Kisame


Брой мнения : 12
Join date : 08.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 9:28 am

Сасуке добре изпълнена мисия - 115 рио възнаграждение
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 11:15 pm

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 11:23 pm

Искам мисия ранк Ц БЕ 10 ДЕНА НИКОЙ НЕМОЖЕ ДА МИ ДАДЕ
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 11:24 pm

Искам мисия ранк Ц БЕ 10 ДЕНА НИКОЙ НЕМОЖЕ ДА МИ ДАДЕ
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 11:24 pm

Искам мисия ранк Ц БЕ 10 ДЕНА НИКОЙ НЕМОЖЕ ДА МИ ДАДЕЕ
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 11:25 pm

Искам мисия ранк Ц БЕ 10 ДЕНА НИКОЙ НЕМОЖЕ ДА МИ ДАДЕеееееееее
Върнете се в началото Go down
Kisame

Kisame


Брой мнения : 12
Join date : 08.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 11:34 pm

Саске мисията ти е да върнеш някакво хлапе обратно на майка му . То е избягало и се лута някъде из гората покрай селото. Знае се че е хитро и може лесно да те преметне ако не внимаваш ..
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 11:48 pm

След като майката ми каза да намеря детето и аз се заех първо да попитам приятелите му на какви места отива но те казаха че е било винаги потайно и не излизало с приятели освен сам самичък на вън да се лута аз се запътих да обикалям по коноха и стигнах до някакви знаци който той е рисувал по стените не разбрах добре знаците но ги следвах и така попадах на различни следи накрая стигнах до мъж който продаваше различни плодове и той ми каза че някакво момче е наминало и без продавача да успее да разбере откраднал торба с по 3 плода от всички аз продължих и след като стигнах до някакъв магазин на оръжия човека каза че същото момче което е откраднало плодовете и от тук е откраднало кунай и шуригени аз го подминах и стигнах до място с някакви мишени те бяха уцелвани точно в целта и на всякъде имаше кунай и шуригени аз ги прибрах и потеглих по нататък накрая стигнах до някакъв странен апартамент вътре беше същото момче то беше с някакво куче което говореше като кучето на какаши то обучаваше момчето на катон аз влязох и то тръгна да бяга аз го хванах и казах че няма от какво да бяга и ще му помогна да научи катон той плахливо прие ние се заехме и той започна усърдно да прави знаците аз го научих и го прибрах при майка му аз му обещах че когато иска да научи някакво джутсу да ме повика и аз ще му помогна майка му беше много радостна то също аз взех наградата си и се прибрах Smile)))))))
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 12:36 am

65
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 1:03 am

ДАЙТЕ МИ ТЪПА ЕБАНА МИСИЯ ВЕ
Върнете се в началото Go down
Kisame

Kisame


Брой мнения : 12
Join date : 08.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 1:27 am

Сасуке успешна мисия -- 65 рио
Върнете се в началото Go down
Kisame

Kisame


Брой мнения : 12
Join date : 08.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 1:31 am

Итачи мисията ти е да заловиш група бандити които обират пътниците минаващи покрай селото. Те са към 10 бандита разбира се са се организирали така че в групата има спецове и по тайджутсу нинджутсу и генджутсу . Не е доказано къде е скривалището им.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 1:38 am

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Kisame

Kisame


Брой мнения : 12
Join date : 08.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 2:06 am

Откраднати са няколко шурикена вятърна мелница , няколко меча катана и няколко свитъка със запечатани вътре по-малки оръжия които е трябвало да бъдат доставени в щаба на Анбу. крадците са били 4ма. Има слух за това че се изнасят оръжия нелегално от селото и се продават на бандити . Крадците са обикновенни селяни които се движат през нощта предимно. целта ти е да върнеш открадната стока обратно в магазина за оръжия.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 2:53 am

Тъкмо отивах до рамена да похапна и няколко анбута минаха до мен говореха че са изчезвали много оръжия който трябвало да бъдат доставени в щаба аз отидох до Тсунаде и я попитах тя ми каза информацията че крадците са били четирима които се движили предимно през нощта тя обясни че ми го дава като мисия и аз приех заминах до магазина за оръжия и прегледах документите липсваха няколко шурикена вятърна мелница няколко катани и няколко свитъка със запечатани по-малки оръжия вътре според информацията тези крадци са продавали оръжията нелегално извън селото аз разбира се аз изчаках да се свечери и направих 3 клонинга за да наблюдавам магазина за оръжия наблюдавах наблюдавах и изведнъж клонингите ми заспаха разбрах че към мен наближава някаква техника на Генджутсу и тъкмо се унасях и използвах техниката КАЙ за да се освободя след като те си помислиха че никой не ги нито наблюдава или следи започнаха да прибират оръжията от магазина взеха неща на стойност 50000 рио аз ги последвах да разбера на кого ще ги дадат и излязоха от селото навлязоха в гората там ги чакаха 3-ма бандита 2-ма генина и 1 джоунин аз хвърлих своите чидори игли по единия генин докато той проверяваше периметъра той имаше маска взех му я и си сложих неговите дрехи така се промъкнах джоунина ме попита дали периметъра е чист и аз казах че е чист те продължиха с разговорите си накрая ме попита някакъв въпрос за проверка дали съм наистина човека който е дошъл с тях аз мислих и той започна да се приближава към мен аз избягах и се скрих зад едно дърво но това не помогна чух как генина изрича думите катон но след като се сетих че не знае къде съм се обърнах да видя на къде стреля катона идваше точно към мен забелязах че и генина е сензурен тип нинджа аз избегнах за секунди да бъда хванат от техниката успях да я избегна и скочих убих единия генин а джоунина е бил взет само за сензор аз разпитах джоунина и той обясни че оръжията са отивали в селото на огъня за да се продават и те мислили така да забогатеят каза също и че миналите откраднати оръжията са скрити в едно дърво след това го убих хванах 4-мата селяни и ги приспах намерих дървото оръжията там бяха много призовах птицата си помощник и ги качих на нея заедно с крадците стигнахме за нула време предадох ги на Тсунаде тя ги разпита и разбра че нямало друг начин че ако не са крадяли щели да бъдат убити от хора на селото на огъня Тсунаде ги прати по домовете им и усили анбу охраната даде ми наградата на мен и ми каза да занеса откраднатите оръжия в анбу щаба след като си свърших работата аз се прибрах .
Върнете се в началото Go down
Kisame

Kisame


Брой мнения : 12
Join date : 08.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 3:00 am

Сасуке успешна мисия -- 115 рио
Върнете се в началото Go down
Kisame

Kisame


Брой мнения : 12
Join date : 08.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 3:05 am

Сасуке бонус за мисията 25 рио
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 3:08 am

Мисия 3
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 3:50 am

Когато Учихиа итачи разбра за своята мисия, веднага се екипира - Храна,вода , въжета за всеки случей и моментално отиде около селото, за да намери съответните бандити. Той не знаеше, къде се намират точно тези бандити, затова направих около десетина клонинги, и тръгнахме да гледаме около селото. Търсихме търсихме, и по едно време чухме някакви гласове
- Давай всичко което имаш иначе,ще те убия !
- Моля ви не ни убивайте ето ви всичко.
Когато дочух това, веднага тръгнах натам, откъдето идваха гласовете. Пристигнах, бяха бандити който обираха хората. Те бяха около десетиме. Трябваше да се притеча на помощ на хората, затова активирах моят прослувут шаринган, и ги нападнах с кунай в гръб. Един от тях , ме нападна с нинджутсу, а един ме нападна с тайджутсу. Аз избягнах много лесно таиджутсуто, защото имах активиран шаринган, а после отскочихи в въздуха, за да избегна инджутсуто, а един от тях ме атакува с Генджутсу. Той неможа нищо да ми направи, защото бях с активиран шаринган, но после всички, хвърлиха по 1 димка под краката си, и изчезнаха. Хората на който помогнах, ми благодариха, и тръгнаха по пътят си. Аз разбрах горе/доло способностите на моят опонент, и следващият път трябваше да съм подготвен. Отидох вкъщи.На другият ден, отидох отново да " патрулирам " около селото. Отново използвах за целта, десет клонинга. Отидохме да патрулираме. Почти цял ден патрулирахме, но нищо не намерихме, когато чухме шум.
- Какво искате от нас, моля ви оставете ни.
- Давай парите женоооо.
И разбрах ,че са те, Този път бях подготвен, а най-големият проблем беше нинджата с нинджутсуто. Изпратих един клонинг, за да им отвлече вниманието а аз, се промъкнах зад нинджата използваща нинджутсу, с активиран шаринган и я убих. След това, се съсредоточих върху таиджутсу user-а. Той неможа да ме докосна, и го убих много лесно, а на човека с генджутсуто, хвърлих един кунай и той умря. Другите седем, избягаха. Надявах се, че вече няма да обират хората. Върнах се в селото, докладвах всичко и отидох вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Kisame

Kisame


Брой мнения : 12
Join date : 08.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 7:43 am

Итачи мисията ти е добре изпълнена макар че можеше да убиеш останалите или поне да ги хванеш -- 165 рио .
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeВто Май 14, 2013 1:37 am

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Kisame

Kisame


Брой мнения : 12
Join date : 08.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeВто Май 14, 2013 1:48 am

Сасуке мисията ти е да отидеш в академията и да помогнеш на децата да се научат да хвърлят по-точно шурикените си и да ги научиш да си мултипликират оръжието когато го хвърлят.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeВто Май 14, 2013 4:52 am

След като тсунаде ме извика и ми каза тази смешна мисия -,- :Д аз се запътих към академията там всички деца бяха седнали и не тренираха защото сенсея им е бил повикан и аз съм бил заместника след като аз креснах те се разбудиха и аз ги строих те започнаха да се лигавят аз естествено се ядосах и изкарах катаната си и ги стреснах с нея те се стъписаха изкарах едно момче на случаен принцип да стреля с шурикен и да го мултипликира той хвърли шурикена и не уцели дори не беше близо до целта и мултипликирането беше пълна скръб не можа да създаде дори един аз показах нагледно как да го направят и естествено целта беше поразена от всякъде след това показах на децата как да концентрират чакрата в ръцете си и така успяваха да уцелват доста по добре след това излязох ме навън накарах ги да направят по 50 лицеви опори така влязохме и те започнаха да хвърлят шурикени така те правеха знаците много по бързо уцелваха много добре целта след като ни остана доста време ние отидохме навън и правеха 1 в 1 спаринг с шурикени те бяха много добри единственото е лошо е че те накрая те уцелиха много лошо аз се целия клас не можа да спре да се смее и аз също заведох пострадалите при лекаря той ги привърза клонирах се и изпратих всичките до домовете им след това отидох до тсунаде и си взех наградата прибрах се вкъщи и си отпочинах
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitimeВто Май 14, 2013 5:00 am

55
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисии Акатсуки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисии Акатсуки
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Мисии Иуагакуре
» Мисии Джинчуурики
» Мисии Коноха
» Мисии Кумогакуре
» Мисии Сунагакуре

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoWorld :: Села :: Акатсуки-
Идете на: