NarutoWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли !!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мисии Акатсуки

Go down 
+3
Роши
Uchiha Obito
Гаара Казекаге
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСря Апр 03, 2013 2:25 pm

Всеки играч от Акатсуки може да поиска дадена мисия.
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeВто Май 07, 2013 7:44 am

Мисия, сефеи.
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeВто Май 07, 2013 7:45 am

Мисията ти е ранк Д-Трябва да отидеш до залата за билки и да подредиш билките по тип (може да си измислиш имената)
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeВто Май 07, 2013 7:55 am

След почивка от мисия отивам при Хокаге-сама и питам за Д ранг мисия. Казва ми да отида до залата за билки и да оправя бъркотията.След като откривам мястото, влизам и питам какво трябва да се прави.Казват ми, че е имало грешка наскоро и всички билки са разбъркани и с объркани имена.Въпреки това всяко растение има картон със снимка, име, вид и т.н. Дават ми ги и ми казват да се залавям за работа, докато те отиват до входа на селото за да вземат рядък вид растение.Казвам им, че ще е хубаво да отида с тях за всеки случаи и да не го открадне някой.Те приемат и се запътваме към входа на Коноха.Там ни чакат няколко човека ( 2 от които - нинджи ).Хората от залата за билки взимат растението и плащат, след което благодарят и се запътваме към другите растения.По пътя няма проблеми и решаваме да седнем да ядем набързо.Каня ги за рамен и след като се наядем продължаваме към залата.Връщаме се и те започват да пишат картона на растението, а аз се залавям за работа.Започвам да претърсвам картони и т.н..След това подреждам и така няколко часа.След като съм готов с работата отивам при хората и казвам, че ще се прибирам, след като мисията е готова, но те ми казват да занеса и последното растение.Взимам картона и го поставям на мястото му, след което се връщам и казвам, че се прибирам.Минавам през магазините да си взема храна, след което се прибирам и си лягам.На следващият ден отивам при хокагето и казвам, че мисията е преминала успешно и безпроблемно.
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeВто Май 07, 2013 8:32 am

Успешна награда 70 рио
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСря Май 08, 2013 2:59 am

Мисия.
Върнете се в началото Go down
Роши

Роши


Брой мнения : 12
Join date : 05.05.2013
Age : 24

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСря Май 08, 2013 3:01 am

Обито,мисията ти е ранг-Д. Трябва да отидеш до лекарския щаб на селото и да им помогнеш с лечебните продукти,ако поискат да им донесеш някой,го намери и го донеси при тях.Успех ! Smile
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСря Май 08, 2013 3:16 am

Отивам при Хокаге-то и питам за някоя лесна Д ранг мисия, след което получавам инструкции да отида в лекарския щаб и да помогна с каквото мога.Запътвам се към лекарския щаб на Коноха.След като стигна получавам инструкции как да проверявам кои лекарства какво правят и т.н. Казват ми как да ги подредя и се заемам за работа.Започвам да търся описанията на някои лекарства, за да съм сигурен, че ги слагам на правилното място.Малко по-късно ме пращат да търся някои билки из гората за специално лекарство.Запътвам се със снимка на лекарството.Същевременно виждам човек в гората и го питам за билката, като показвам снимката и обяснявам, че ме пращат от лекарския щаб на Коноха за специално лекарство.Мъжът ми казва, че се намира рядко, но до едно езерце го има.Въпреки това там пазят нинджи, които поставят капани, понеже билката е скъпа и трудна за намиране.Най-често я взимат те и после я продават на други села или организации.Запътвам се към езерцето и виждам сърна, която е попаднала в един от капаните, след което я измъквам и продължавам.Стигам до там и активирам шаринган. От храстите излизат шурикени, които блокирам с гунбай.След това взимам билките набързо и пускам земна стена зад мен и се скривам под земята, след което излизам надалеч и се връщам в селото.Отивам при лекарския щаб и ги питам защо не са ми казали, че има такива рискове, а те отвръщат, че съм нинджа и би трябвало да се справя безпроблемно.Давам им билката и отивам при хокагето, след което обяснявам всичко и той поръчва на няколко чунина да отидат и да проверят езерцето, а аз се прибирам.
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСря Май 08, 2013 5:18 am

Тоби мисията успешна награда 80 рио
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСря Май 08, 2013 5:19 am

Mission.
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСря Май 08, 2013 5:26 am

Тоби мисията ти е Ранк Д-Трябва да отидеш до Коноха и да обереш Ичирако да вземеш всичкия рамен и да го раздадеш на бедните в някое от изоставените села (измисли някое)
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСря Май 08, 2013 5:59 am

Разхождам се извън Коноха.Решавам да тренирам на моето си място извън селото и тръгвам натам.Отивам и започвам с катон техники от рода на : "Massive Fire Jutsu - Бълвам много силен и нажежен огън който покрива всичко пред мен" . След това тренирам Шарингана си и Дотон техниките си откъм сила и точност. По едно време решавам да отида до близкото езеро за да си взема вода.Отивам и когато започвам да пия вода виждам дете, което досега никога не съм срещал.Питам я къде живее, а тя казва, че живее в близко малко селце, но там всички са жадни и гладни.Затова тя дошла да вземе вода за семейството си.Взимам кофите, които тя носи за да и помогна и тръгваме към селото.Стигаме и влизаме в селото.През целия път през селото виждам само мизерия и глад.Стигаме до "къщата" (защото не прилича на нищо друго, освен барака с тези дупки и пукнатини по стените) и влизаме.Там я чакат семейството й и я питат за мен.Обяснява, че ще помогна на селото, при което аз казвам, че не съм се съгласявал на такова нещо.Момичето отвръща, че все пак ще го направя.Аз се съгласявам и питам за името на селото, след което казвам че ще отида до Коноха и ще попитам за помощ.Отивам при Хокаге-сама и разказвам цялата случка, след което моля за помощ за това село.Хокагето се съгласява да поеме контрол над селото и да дава храна и вода ежедневно, както и да построят наново сградите на жителите.Връщам се в селото заедно с Хокагето и охраната му за да провери всичко.Обяснява на лидера им какво смята да направи.Човекът се съгласява и Хокагето започва процедурата, като дори прави път към селото.Детето ми благодари за всичко, а аз казвам,че няма проблем и се връщам в Коноха да си почина, понеже освен целия път бях тренирал в началото на деня.
Върнете се в началото Go down
Минато
Admin
Минато


Брой мнения : 15
Join date : 03.04.2013
Age : 27
Местожителство : Коноха

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСря Май 08, 2013 7:07 am

Тоби мисията ти е приета
давам ти 120 Ryo.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСря Май 08, 2013 8:22 am

< Мисия.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeПет Май 10, 2013 10:17 pm

affraid Изкам мисия
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeПет Май 10, 2013 10:19 pm

Искам**

МИсията ти е ранк Д-трябва да отидеш до Ичираку и да разнесеш раменана по цялото село коноха.Успех
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeПет Май 10, 2013 10:34 pm

Както си вървях в коноха видях как Ичираку тича запотен спря се пред мен и каза саске трябва ми работник който да разнесе рамена из селото аз си помислих и приех след това тръгнах да разнасям срещтна ме банда бандити и се обитаха да отнемат рамена от мен аз ги натупах след като се върнах да взема нова поръчка за рамен влезнах в склада и чух как някакъв странен мъж говори на Ичираку той казваше рамена трябва за мисиията ми след като излязох от скада останах стъписан това беше Гаара след като го видях добре го ударих това беше преобразен бандит който доколкото ми обясни Ичираку гаара е идвал в продължение на седмици за рамен и го е вземал безплатно Ичираку ме помоли след като го оставих в безсъзнание да го заведа до Баба Тсунаде той тъкмо се усвести и аз казах на Тсунаде от колко време е крадял рамен тя толкова силно го удари че разби 3 4 пода надолу с него след като слязохме той беше мъртъв аз се върнах на работа и се клонирах защото започна да става късно и набързо набързо разнесох рамена но ми омръзна да се връщам във склада накрая Ичираку ми благодари и аз взех наградата си и си заминах у дома.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeПет Май 10, 2013 11:35 pm

Ryo : 50
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 12:02 am

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Kisame

Kisame


Брой мнения : 12
Join date : 08.05.2013

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 12:44 am

Сасуке мисията ти е да пресрещнеш група от хора като единия е обикновен човек но занимаващ се с производство на отрова и се занимава и с взривни вещества. Трябва да бъде хванат жив. Охраняван е от 3ма генина и един джоунин . мисията е Д ранк .
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 1:02 am

След като мисията ми беше дадена аз започнах да разпитвам за този неизвестен човек който се занимава с с взривни вещества и отрова аз го проследих до селото на огъня там той влезе в една къща а пазачите му 3-мата генини и единия Джоунин след като те започнаха да си говорят аз ги наблюдавах и изведнъж се чух силна експлозия след като чух аз се втурнах да разбера какво има използвах телепортацията си и отидох там мъжът който се занимаваше с взривни вещества се смееше от преди а мъжът при който беше влязъл беше в безсъзнание и този с отровата каза:Друг път недей да вземаш нещо без да питаш аз се промъкнах отзад на "човека с отровата" и го оставих в безсъзнание след това се скрих мъжете отвън чакаха накрая се усмъмниха и пратиха Джоунина той не ме забеляза но аз бях се закачил чрез меча си на стената и след като скочих той изкара огромен меч аз предвидих хода му чрез Шарингана си и той не ме уцели и след като той замахна аз използвах Chidori Senbo и той умря скрих трупа му и отново зачаках за другите след това влязоха 3-мата генини аз призовах змий и те се появиха от земята и ги хванаха те започнаха да се опитват да избягат но не успяха аз използвах змийте за да ги задуша и те умряха и след това вдигнах "мъжа с отровата" и го закарах на тсунаде взех си наградата и се прибрах.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 1:05 am

100
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 1:05 am

Искам последната си мисия
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 1:26 am

D rank. - Трябва да пазиш внука на кагето за деня.
Редове: 15 поне.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 1:51 am

След като ми беше дадена мисията да пазя внука на 3-ти хокаге аз го взех и той предложи да отидем да хапнем рамен аз се съгласих ядохме ядохме и той преяде просто след това пожела да тренира разенгана си и тръгнахме към гората той тренираше усърдно разенгана си и аз отидох малко навътре в гората и забелязах 2-ма генина който го наблюдаваха аз се престорих че не съм ги видял и те не ме забелязаха аз се промъкнах зад тях и ги намушках със катаната си помислих че няма какво друго да стане седнах близо до Конохамару и от топлото време съм заспал и той продължил да тренира минало време и аз се стреснах от вика на Конохамару след като се разсъних го видях завързан за дърво а аз бях завързан аз се замених със Kawarimi и те не ме забелязаха пуснах си Шарингана и ги преброих бяха около 15 човека а още 6 проверяваха периметара аз първо се заех с тези 15-те аз ги атакувах чрез корди и ги обесвах на дърветата така пристигнаха другите 6-тима и като видяха всичките обесени започнаха да бягат аз убих 5 от тях и оставих 1 за да го разпитам той каза че на около 2 мили от тук е лагера им и те имали мисия да заловят Конохамару за да искът Коноха да го откупят от тях за 1 000 000 рио аз го убих и развързах Конохамару тръгнахме заедно и стигнахме до лагера след като стигнахме аз му казах да стой тук но той не искаше и тръгна срещу лагера аз го хванах и го приспах запътих се към лагера там имаше 1 палатка и от преде 2-ма маскирани пазачи аз хвърлих по тях Chidori senbo и след като те паднаха аз прибрах единия труп и от другия взех униформата му след това сложих и маската така влязох и седнах вътре имаше 3 човека и питаха за мисията за конохамару аз казах че е успешна те тръгнаха да видят конохамару и аз убих двамата в гръб а 3-тия го взех със себе си за да го предам на Тсунаде за разпит отидох до конохамару и го събудих тръгнахме към Коноха след като стигнахме той отиде във стаята си и заспа а аз занесох човека за разпит тсунаде ми даде наградата и след като тръгнах да излизам от стаята след като излязох от стаята чувах удари блъсаци и не мисля че този човек е оцелял след срещата си с тсунаде и аз се прибрах уморен след мисията
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисии Акатсуки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Акатсуки   Мисии Акатсуки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисии Акатсуки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Мисии Иуагакуре
» Мисии Джинчуурики
» Мисии Коноха
» Мисии Кумогакуре
» Мисии Сунагакуре

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoWorld :: Села :: Акатсуки-
Идете на: