NarutoWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли !!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мисии Кумогакуре

Go down 
+3
Uchiha Obito
Uchiha Itachi
Гаара Казекаге
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeСря Май 08, 2013 7:57 am

Все пак следващия път пиши повече редове Smile
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeСря Май 08, 2013 9:26 pm

Мисия моля.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 1:47 am

Райкаге - Д ранг мисия. - Трябва да заместиш болен продавач в магазина за оръжия.Ако намериш нещо странно, съобщи на каге-то.
Редове: поне 10.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 6:29 am

Когато получих моята мисия, веднага се запътих към магазина за оръжия. Там ме чакашe тежко болният продавач. Аз побързах, да го заместя. Той ми показа, къде живее и ако имаше някакъв проблем да му съобщя. Така започна моят пореден ден. Имаше много клиенти, а аз едвам се справях да угодя на всички. Започна да става вечер. По едно време, дойде един клиент, и ми пойска някакъв списък наречен " Черният списък " Аз му казах, че не знам за какво говори, но той настоя. Отидох до домът на болният магазинер, попитах го какъв е този списък, той ми каза да не се мешам там, където не ми е работа. Послушах го. Вечерта все повече идваше. Клиентите драстично намаляваха. Вече почти, работата ми тук приключи. Аз прибрах всичко, заключих магазина и отидох при райкагето. Казах му всичко каквото се случи днес, включително за " Черният Списък ". Той се позамисли, и ми каза ,че мисията ми е завършена успешно, обаче ме помоли да занеса топъл рамен, на болният магазинер, защото беше много тежко болен. Той ми даде рио, за да купя рамен. Отидох ,да купя рамен. След като купих успешно рамена, отидох в домът на болният продавач. Той ме покани, дадох му рамена и си отидох. Този ден беше дълъг. Аз се запътих към райкагето, той ме похвали, възнагради ме щедро и аз си тръгнах. Отидох в домът ми. На сутринта аз бях готов за нова мисия.
Върнете се в началото Go down
Минато
Admin
Минато


Брой мнения : 15
Join date : 03.04.2013
Age : 27
Местожителство : Коноха

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 10:03 am

Мисията ти е приета 3 райкаге

награда 50 рио
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 10:04 am

Мисия.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 5:46 am

Д ранг мисия. - Назначен си на входа на селото така, че да наглеждаш.Това ти е мисията за 1 ден. Ако има проблеми и нямаш време да кажеш на Кагето, реши ги сам.
Редове: поне 10.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 8:42 am

Щом получих моята мисия, веднага се подготвих, взех храна и вода, защото щеше да бъде много много дълъг ден. Отидох на входа за селото, подпрях се тарикатски на едната стена, и зачаках. Минаваха дооста хора, мъже,жени,деца. Всички бяха много щастливи. По едно време, мина една нинджа от Коноха. Попитах съответната нинджа, какво търси в Кумогакуре, а тя бързо избяга извън селото. Това ми изглеждаше много подозрително. Мислех да кажа, на райкагето но реших да не прибързвам, ако пак дойде щях да взема мерки. Минаваха доста хора, както винаги. По едно време, малко по навътре започна уличен бой, 2 нинджи се скараха. Отидох да проверя какво е положението. Те се бяха скарали, защото намерили 5 рио на земята, но се скарали кой да го вземе. Както винаги, трябваше аз да се оправя с проблема. Дадох и на Двамата по 5 рио, и те си отидоха. Върнах се на пост. Денят почти отминаваше. По едно време, видях нинджа да се промъква в селото. Спипах го на място, той носеше маска, свалих му маската и видях същият човек, който в началото на денят дойде. Той беше от Коноха, Селото скрито в листата. Отпратих го мигновенно, и му казах ,че ако го видя пак , го чака лошо. Звечеряваше се. Почти идваше края на смяната ми, когато ОТНОВО забелязах някаква нинджа, да се промъква. Мислех , да съобщя на Райкагето, но ми писна, да съобщявам постоянно на Райкагето, затова трябваше да се справя сам. Промъкнах се зад въпросната нинджа, свалих маската, и като видях отново същатата нинджа от Коноха Селото скрито в листата, веднага го убих на място. Вече беше вечер, и моята смяна да наглеждам селото приключи , аз отидох до райкагето, докладвах му всичко каквото стана днес , а фключително и това, как сам се справих с нарушителя. Той ми каза , че съм постъпил донякъде умно, но донякъде и глупаво. Аз се съгласих с него, извиних се, че така действах. Той ми каза, че мисията ми е била успешна, възнагради ме с съответната награда рио, и аз се запътих към моят дом. Днес беше много тежък ден.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 8:43 am

Ryo - 80.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 8:45 am

Мисия.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 9:10 am

Д ранг мисия. - Трябва да се промъкнеш в Коноха и да освободиш затворник от селото ти.Внимавай с охраната.Можеш да разпознаеш съселянина по белега от меч в левия край на устата му.
Редове: 13
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 9:36 am

Когато взех моята мисия , Видях ,че този път аз трябваше да се промъкна в коноха, както миналият път, когато пазих входа за селото, се опитваше нинджа от Коноха, селото скрито в листата да се промъкне. Екипирах се добре, взех една аптечка, за всеки случей, също храна,вода, въже, и потеглих към Коноха , селото скрито в листата. Пътят щеше да бъде дълъг . Минаха около пет-шест часа, и най накрая пристигнах. На входа, за селото имаше куп пазачи. Нямаше ни най малък шанс , да се промъкна от там. Трябваше да намеря друг вход. И тогава, отидох от другата страна на селото, и трябваше да се промъкна незабелязано. Тъкмо, да вляза в селото и видях ,че на една кула там, стояха пазачи. И от тук неможех да вляза. Отидох отново, при главният вход, и измислих начин за да се промъкна в селото. За целта, направих един клонинг, който се затича пред очите на пазачите, а те всички започнаха да го гонят. Входът беше незащитен, и аз се промъкнах. Видях къде е полицията на коноха, и се запътих на там . Обаче, незнаех как да вляза в полицията на коноха, беше строго защитено. Трябваше да вляза с сила. Изчаках да се звечери, останаха само 10 пазача. Активирах моята светкавична броня, и светкавично бързо ги умъртвих и 10мата. Влязох бързо в полицията на коноха, потърсих заложника. Търсих търсих, и най-накрач го намерих, беше в последната килия. Разпознах го, по белегът му от меч, в левия край на устата му . Бързо го взех на ръце, и избягах от коноха, обаче на изхода ме чакаха пазачи, аз метнах високо в въздуха съселянинът, убих си бързо и го хванах докато падаше. Измъкнахме се от коноха успешно . Пътувахме 1 час, защото бях с моята електрическа броня. Тя ми дава много бързина и сила. Щом пристигнахме в селото, нахраних съселянина, заведох го при райкагето. Той го пое. Райкагето ме поздрави, попита ме за жертвите. Аз му отговорих истината. Той ме възнагради щедро, И ме похвали за добре изпълнената мисия. Денят беше дълъг, и аз се отпратих към домът ми.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 9:38 am

130 Рио.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 9:39 am

Мисия.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 9:41 am

3 за деня Д ранг мисия. - Коноха е разбрала за жертвите и смята да те убие в селото.За задачата нинджите са от Чунин нагоре. Намери къде да се скриеш за няколко дни, понеже нямаш шанс за оцеляване ако някоя нинджа те види.
Редове : 15
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 10:08 am

Когато разбрах, че са разбрали за убитите от мен нинджи, веднага отидох до магазина в селото, купих храна , вода за около 1 седмица, и се скрих в едно подземие, направено за спешни случей, като този. Отидох там, настаних се удобно Like a boss, и зачаках. Дните си минаваха, бързо. Първи ден , Втори ден , Трети ден , Когато на четвъртият ден, усетих малък шум. Скрих се зад стената. Идваше някой, Той ме намери. Беше чуунин от Коноха. Зашеметих го с удар в стомаха, и бързо избягах. Излязох от селото, Насочих се към коноха, там беше единственото място където нямаше да се сетят да ме търсят. Пристигнах в коноха, селото скрито в листата. Влязох в една къща, завързах жената, с въже и я тикнах в гардероба и, и се дегизирах като нея . Така минаха два , три дена и аз мислех вече да се връщам в Кумогакуре. Излязох от къщата, предупредих селянката да не казва на никой, даже и платих. След това като се върнах, прибрах се в къщи, и някой метна 1 кунай към мен. Избегнах го, видях ,че това е Геннинг от Коноха. Убих го. Изглеждаше ,че още се навъртат от кучетата на коноха, Отидох при райкагето. Разказах му какво се случи. Той разбра, че те искат да си платим по някакъв начин, решаването на този проблем не е с война. Той ми даде хиляда рио, също така десет от нашите добри нинджи, за да ги заведа до Коноха. Пристигнахме всички до коноха, изпратих 10те нинджи заедно със тези хиляда рио. Те пристигнаха успешно. Аз се върнах в Кумогакуре при райкагето, След два дена, райкагето получи писмо , в което пише ,че коноха не ни мислят злото повече. Райкагето искренно ми благодари, каза ми,че мисията ми е успешна, възнагради ме щедро както винаги той правеше а аз поех към домът ми. Вече бях спокоен ,че зад някой ъгъл не ме чака нинджа, готова на всичко за да ме убие. На следващият ден, бях готов за още мисий.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 10:18 am

150 рио.Мисията ти не беше да избиваш народа на Коноха, а да се покриеш, но ...
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 9:57 pm

Искам мисия ранК Ц.
Върнете се в началото Go down
Роши

Роши


Брой мнения : 12
Join date : 05.05.2013
Age : 24

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 10:33 pm

Райкаге,мисията ти е ранг Ц - говори се,че няколко нинджи са се опитали да убият Казекаге Гаара,а Темари и Канкуро ги няма.Мисията ти е да му помогнеш.

Редове:10 мин. Награда:80 рио
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 10:58 pm

Когато разбрах , за моята поредна мисия, се екипирах добре, взех храна и вода, и се запътих към Сунагакуре. Пътят щеше да бъде доста дълъг. Пътувах, пътувах , и изглеждаше ,че най-накраЯ стигнах до Сунагакуре. Потърсих Казекаге Гаара. Попитах наоколо, къде може да го намеря, а един съселянин ме опъти. Запътих се натам. Той беше в една голяма къща. Влязох в къщата, проверих долният етаж, но не го намерих . Качих се на 2рият етаж, проверих стайте, и го намерих в последната стая. Той се беше барикадирал. Разказа ми, как те са блокирали неговият пясъчен щит. Когато му разказах, кой съм и защо съм тук.
-Нали не са те проследили ? - Отговори ми бързо той.
- Не разбира се, но все пак трябва да ги намерим кой са те. - Бързо му отговорих.
Помислихме заедно, как може да ги хванем и най-накрая той ми каза -
-Защо не ги примамим, с мой клонинг? Ще изчакаме всички да се появят и ще нападнем? - Това беше страхотна идея.
Той сътвори един пясъчен клонинг, изпрати го на улицата да се разхожда, а ние седяхме скрити, по покривите на къщите. Така можехме да имаме видимост.
- Атакааааа - Извика някаква нинджа.
- Това е той гаара, нека да изчакаме всички да се покажат, бъди готов за действие - Казах му аз.
- Всички атакувайте го, Маширу, спри пясъчният щит с suiton. - Извикаха бандитите. Тогава всички се показаха и Казекаге гаара, и аз нападнахме в гръб. Те осъзнаха, че това е капан и бързо се опитаха да избягат, но аз ги превъзхождах по бързина. Те имаха сензорен тип нинджа, трябваше първо него да повалим. Казекаге гаара атакува с неговият пясък, а аз с Geddo Hatto. Сензорният тип нинджа, вече гушна букета. Оставаха още 3ма. Трябваше да ги пресрещнем, защото единият то тях беше бърз почти колкото мен. Направих 10 клонинга, и с помощта на тях ги хванахме. Единият не беше все още умрял а гаара го попита :
- Кой си ти, защо искаш да ме убиеш?
- Ти си нищожество. - Каза бавно, почти мъртвият нинджа.
Гаара като чу това, хладнокръвно го уби.
Прибрахме се в Сунагакуре аз и гаара, той ми каза:
- Благодаря ти, че ми помогна да се оправя с тях.
- Няма проблем. - Възкликнах му аз.
По това време, видяхме как Канкуро и Темари се прибираха в селото. Те бяха чули за нападението. Те дойдоха, Гаара им разказа какво се случи.
- Много ти благодаря. - Каза канкуро.
- И аз много ти благодаря , че спаси братчето ми. - Каза темари, заедно с канкуро.
- Беше чест за мен.- Отговрих им аз, и се запътих обратно към Кумогакуре.
Пътят щеше отново да е дълъг. Минаха се два-три часа, и ето ,че вече бях в мой води. ( Кумогакуре ). Отидох веднага при Райкагето, разказах му всичко за моята мисия. Той ме похвали , възнагради ме щедро както всеки път, и ме отпрати. Аз се запътих към моят дом, защото днес беше найстина много изморителен ден. На сутринта, аз бях готов за още мисий.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 11:32 pm

Ryo: 130
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 11:35 pm

Мисия ранк Ц.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 12:58 am

Райкаге - Ц ранг мисия. - Трябва да заведеш жена и детето й до Коноха.Пратили са теб, понеже всички по-елитни нинджи са на важни мисии.Внимавай, защото жената е сигурна, че някъде по пътя ще атакуват или може би ще поставят капани.
Редове: 15
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 1:25 am

Когато на другия ден получих моята мисия, веднага се екипирах добре. - Храна, вода, въже за всеки случей и така. Отидох първо да намеря жената. Поразпитах мойте съселяни къде мога да я намеря. Един старец, ми каза ,че я познава. Той ме опъти накаде да ходя. Отидох до съответното място, и там намерих жената заедно с детето и.
Казах и кой съм, защото тя ме попита. Подготвихме се за тръгване.
- По пътя може да ни убият моляте извикай още нинджи - Ми говореше тя отначало.
- Спокойно, аз ще те пазя. - Успокоявах я аз.
И най-накрая след като я убедих заедно с дтето й да тръгнем, напуснахме Кумогакуре и се запътихме към Коноха. Пътят щеше да бъде много дълъг. Вървяхме, вървяхме. По едно време жената промълви :
- Те са близо.
- Кой - Попитах я аз
- Тези, който искат да ме убият.
- Но кой са те?? - Отново я попитах.
Но тя не ми отговори. Както си ходехме, настъпих някакво въже, и кунай летяха към мен. Избегнах ги, а тя се изплаши и започна да бяга.
- Те са туккк те са тук - Викаше силно тя...
Настигнах я, хванах я за ръка заедно с детето и й ги поведох към Коноха отново. Вече трябваше да съм нащрек.
Отново.. си ходехме и някаква нинджа, ни атакува с шурикен-мелница. Аз понеже бях бърз, избегнах го заедно с жената и детето. Настигнах съответната нинджа. Попитах я
- Кой си ти, защо ни атакува?
А той ми отговори
- Тази жена.... тя трябва да умре.
Щом дочух тези думи, веднага го убих. Взех за пореден път жената с детето и и ОТНово се запътихме към коноха. След около 2 часа, вече пристигнахме. Успешно заведох жената и детето й до коноха. Изпратих ги, и си тръгнах към моето село Кумогакуре. По пътя, някой ме нападна отново с същият шурикен-мелница.
На косъм го избегнах, хванах нинджата и я попитах
- Защо ме атакувате вие отново??
- Той ни заповяда..
- Кой той?????
Той неможа нищо да каже, явно имаше печат на езика. Оставих го да си върви. Почти стигнах моето село Кумогакуре. След половин час, вече бях в Кумогакуре. Отидох до кабинета на Райкагето, разказах му отново всичко каквото се случи днес. Той ме похвали, възнагради ме щедро и ме отпрати. Аз се запътих към домът ми. На другата сутрин аз бях готов за нова мисия.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 1:27 am

200 .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисии Кумогакуре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Кумогакуре   Мисии Кумогакуре - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисии Кумогакуре
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Мисии Иуагакуре
» Мисии Джинчуурики
» Мисии Коноха
» Мисии Сунагакуре
» Мисии Киригакуре

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoWorld :: Села :: Кумогакуре-
Идете на: