NarutoWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли !!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мисии Коноха

Go down 
+5
mei terumi
RuMpI
Kabuto Yakushi
Uchiha Obito
Гаара Казекаге
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 3:36 am

Мисията ти е да събереш информация за входа на Суна.Провери кога се сменят пазачите, лесен начин за влизане и т.н.
Редове: 10
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 4:25 am

Когато получих мисията си отначало ми се стори доста лесна,но не беше така.Пътя до Сунна беше много дълъг и тежък.По едно време си направих подслон да си почина.След като си починах изядох един сандвич и се запътих към Сунна.След доста време път пристигнах до целта.Имаше много,много големи порти с доста голяма охрана насякаде по пората.Беше почти непробиваем и непревземаема(с малки изключения ;д).Трябваше да изчисля през колко време се сменя стражата на портата.Засякох,че на секи 2 часа се сменят стражите.Изглежда искаха да бъдат подри ако някой ги нападне.Трябваше да намеря лесен начин за влизане в селото.Направих няколко клонинга да огледат входа.На север защитата на портата беше най-слаба.По незнайни причина изглежда,че не отчакват да ги нападнат от това място.Утидох да проверя каква е защитата там.Имаше 10 нинджи на пост.Трябваше да проникна да огледам по-добре.Точно за този случай носех гранати с гас който приспива противника.Хвърлих 2,но единия от тях беше по настрани и него зашеметиха.Трябваше да го убия или иначе щях да загина.Преди да го убия той ме попита:
-Ти от кое село си ?
Аз замълчах неисках да се разкривам тъй като преди да тръгна за всеки случай свалих лентата от челото си,за да не ме разкрият и да стане война.Когато го обезвредих влязох напред към селото.Когато погледнах беше пълно насякаде с пазачи.Изглеждаше много трудно да се проникне,но трябваше да пробвам.Погледнах каде имаше най-малко стража и се запътих натам.Изглежда открих от каде може да се проникне и трябаше да се върна без никой да ме види.На връщане една нинджа ме видя,но когато обих нинджата от селото му взех дрехите.Така нямаше да ме познаят от кое село и нямаше да ме хванат.На излизането една от нинджите изглежда се осъмни,но имах късмед и ме пуснаха.На връщане се преоблякох и начертах всичко на един свитак.Пътят до селото бе спокоен.На връщае си направих подслон както на тръгване.Когато пристигнах селото предадох свитака на кагето и той беше много доволен от мен.
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 4:26 am

90 .
Върнете се в началото Go down
Kabuto Yakushi

Kabuto Yakushi


Брой мнения : 12
Join date : 05.05.2013
Age : 25
Местожителство : Otogakure

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 9:25 am

Искам мисия !
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 8:34 pm

Кабуто - Д ранг мисия. - Лекарите в болницата не достигат.Понеже имаш лечебни сили, хокагето те праща да помогнеш за ден или два.
Редове: поне 10.
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 9:49 pm

ИСКАМ ДА СЪОБЩЯ НА ВСИЧКИ.АКО СЕ ЧУДИТЕ,ЗАЩО В МИСИЙТЕ САМ ИЗПОЛЗВАЛ ШАРИНГАН ТОГАВА БЯХ ИТАЧИ Smile
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Kabuto Yakushi

Kabuto Yakushi


Брой мнения : 12
Join date : 05.05.2013
Age : 25
Местожителство : Otogakure

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 2:28 am

Когато чух че лекарите в болницата не достигат знаех че ще съм от полза на Коноха и се запътих за там. По пътя се отбих в един лекарски магазин и купих някои медикаменти. Влязах в входа на болницата и попитах на кой етаж има ранени. Изведнъж някаква аларма засвири. Побързах и се качих на етажа и когато видях един лекар беше мъртав. Всички бяха в тревога. Аз ги умирих и започнахме да лекуваме хората с нашите умения. По едно време зад мен се чу шум. Човек с маска на АНБУ с меча си заплашваше, че ако не спрем веднага, ще убие този медицински нинджа. Аз го предупредих да спре преди да му се стъжни живота той не ме послуша. Когато посегна да убие нинджата аз направих snakes teleport - телепортирам се където си поискам и зад него му опрях кунаи до главата. Така той беше повален. Досетих се че това беше анбуто от миналата мисия който срещнах на покрива на една къща. Така нямаше опастности а ние излекувахме ранените за около 1 - 2 дена. Всички ми благодариха че съм се притекъл на помощ и мевъзнаградиха.След това Хокагето ми даде стипендия и ме назначи за главен медицински нинджа на Коноха. На връщане срещнах с Орочимару и той ми разказа за много тайни на змииските умения. Така мисията ми бе успешна и Коноха беше доволна.
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 2:45 am

Награда 60 рио
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Kabuto Yakushi

Kabuto Yakushi


Брой мнения : 12
Join date : 05.05.2013
Age : 25
Местожителство : Otogakure

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 2:54 am

А мисия ? ;д
Върнете се в началото Go down
Хаширама Сенджу

Хаширама Сенджу


Брой мнения : 10
Join date : 06.05.2013

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 8:21 am

Мисия :?
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 8:30 am

D rank мисия. - Хокагето те праща да помогнеш на строители да построят къща. Тъй като ти владееш дърво, можеш да помогнеш перфектно с формите и материалите.
Редове: 10 +
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Брой мнения : 27
Join date : 10.05.2013

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeПон Май 20, 2013 9:22 pm

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Роши

Роши


Брой мнения : 12
Join date : 05.05.2013
Age : 24

Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitimeПон Май 20, 2013 9:27 pm

Саске,мисията ти е да отидеш до Суна и да убиеш няколко нинджи,който са засечени,че са от шпионския отряд срещу Акатски.Успех
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисии Коноха  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии Коноха    Мисии Коноха  - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисии Коноха
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Мисии на гилдията
» Мисии Иуагакуре
» Мисии Джинчуурики
» Мисии Кумогакуре
» Мисии Сунагакуре

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoWorld :: Села :: Коноха-
Идете на: