NarutoWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли !!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мисии на гилдията

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии на гилдията  Empty
ПисанеЗаглавие: Мисии на гилдията    Мисии на гилдията  Icon_minitimeВто Май 07, 2013 1:37 am

1.Мисия ранк Д-Трябва да отидеш в гората и да отсечеш дърва за зимата.Трябва да отсечеш доста и да внимаваш някое дърво да не те удари.

Редове:13 Награда:65

2.Мисия ранк Д-Мисията ти е да отидеш до академията и да пазиш децата за 1 час.Успех

Редове:13 Награда:65

3.Мисия ранк Д-Мисията ти е да отидеш до поляната на север от селото и да я окосиш,за да могат децата да играят там.Ако видиш змий трябва да ги убиеш,за да не плашат децата.

Редове:13 Награда:65

4.Мисия ранг Д-Мисията ти е да отидеш до кабинета на Хокагето и да Пребоядисаш всичко и да пазиш внука му.Ако се случи нещо на внука му си мъртав ;д

Редове:13 Награда:65


5.Мисия ранг д-Трябва да отидеш до Сунагакуре и да вземеш малко билки.Успех и внимавай по пътя

Редове:13 Награда:65
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
mei terumi

mei terumi


Брой мнения : 10
Join date : 05.05.2013

Мисии на гилдията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията    Мисии на гилдията  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 6:01 am

Имах за мисия да отида до кабинета на Хокагето и да пребоядисам всичко и заедно с това да пазя внука му. Дори и със сексапил нямаше да мога да се спася от смърт, ако му се случеше нещо. И така аз се запътих натам с четка и кофа с боя. Влязох в кабинета и Хокагето тъкмо си тръгваше трябваше само да остави малкия при мен и да ми отпрати някоя друга заплаха, ако не го пазя добре. Малкия седеше на стола и ме гледаше мързеливо, а аз прибавях и някоя друга досадна физиономия, но не можех да отрека,че не ми беше забавна цялата тази ситуация. Оставих си кофичката до мен и се залових за работа. Както си боядисвах и си пеех реших да попитам нещо дребния, но когато се обърнах него го нямаше. Направо ми стана лошо. Дори нямах време да ругая по негов адрес ами набързо се клонирах, зарязах недовършената ми работа и хукнахме заедно с клонингите ми да го търсиме. Търсихме го къде ли не, а малкото гадно човече го нямаше. Побърках се. В главата ми беше само това добре ли е и както ще ми стори Хокагето, ако му се случи нещо. Нямаше как и да питам някого, защото това трябваше да остане само между мен и изчадието. Изнервена се върнах в кабинета, за да реша къде може да се скрие едно дете и какво да видя там? Малкия седеше на същото място на което седеше и в началото, когато дойдох. Толкова бях ядосана,че веднага го подхванах и когато се успокоих се разбрахме никой да не разбира за това недоразумения. И така завързах го за един стол до мен и започнах работата си докато той мрънкаше. Когато свърших отстъпих назад, за да видя как е. Хареса ми. Бях доволна от свършената ми работа и го развързах. Хокагето тъкмо се върна и явно и той беше доволен. Намигнах на малкия, взех си нещата и се прибрах в нас. И да не забравя тази малка подробност. Дребния дори не е излизал от кабинета просто се е скрил и докато аз претърсвам цялото село той най-спокойно си ме е чакал да го открия и когато е видял,че ме няма не само аз съм ругала по него ами и той по мен. И така си е седнал на същото място, за да може като се върна да ми скапе всичко. Доста подло момченце, но пред моите шамари никой не е на себе си. Very Happy
Върнете се в началото Go down
RuMpI

RuMpI


Брой мнения : 21
Join date : 06.05.2013
Age : 24
Местожителство : Haskovo

Мисии на гилдията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията    Мисии на гилдията  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 6:06 am

mojeli da vzema 2 misii no utre da gi izvar6a
Върнете се в началото Go down
Гаара Казекаге
Admin
Гаара Казекаге


Брой мнения : 95
Join date : 03.04.2013
Age : 28

Мисии на гилдията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията    Мисии на гилдията  Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 1:41 am

мм почвай от сега хайде Smile но една
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.chiefs.tv
Sponsored content





Мисии на гилдията  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията    Мисии на гилдията  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисии на гилдията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мисии на гилдията
» Членове на гилдията
» Правила на гилдията
» Правила на гилдията
» Членове на гилдията.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoWorld :: Гилдии :: Dreamteam-
Идете на: