NarutoWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли !!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мисии на гилдията

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeПон Май 06, 2013 10:48 am

1. Д ранг мисия. - Трябва да намериш оръжие с информация на лист, закачен за него.Нинджа го е пренасяла, но е била убита.Разбери в кого е и къде се намира.Внимавай за нинджите.
Редове: 15 Рио: 150

2.Ц ранг мисия. - Трябва да вземеш заложник от Суна. Убий възможно най-малко хора и се измъкнете без да ви видят.После го върни в селото ти.
Редове: 18 Рио: 200

3. Ц ранг мисия. -Придружи селянин до селото му, но внимавай, защото по време на пътя няколко пъти ще се опитат да ви убият.
Редове: 15 Рио: 150


4. Д ранг мисия. - Отиди в академията и научи децата на една от техниките ти.
Редове: 13 Рио: 100

5. Д ранг мисия. - Помогни на селянин с фермата му.Ако помоли за друго, помогни му и с това.
Редове: 10 Рио: 50


Последната промяна е направена от Uchiha Obito на Съб Май 11, 2013 9:25 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки

Наруто Узумаки


Брой мнения : 15
Join date : 06.05.2013
Age : 26

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeВто Май 07, 2013 8:54 am

Взимам номер 3.

След моята последна мисия и една дълга почивка реших да взема една мисия и тя беше че трябва да придружа дядо до неговите земи , надалеч от селото . След това трябва да му помогнеш и да го придружиш до тях . С дядото тръгнахме към неговите земи като тои ме опътваше . Навязохме в една гора и осетех че има диви животни които може да ни нападнат затова използвах техниката Multiple Shadow Clone Technique-Наруто прави множество клонинг из цялото бойно поле. зада създам 10 клонинга от всичките ни страни , и когато ни нападнаха те се оказаха много и аз неможах да ги одаржа но се оказа че дядото е имал известни таиджутсу умения и ми помогна леко в питката макар че беше стар тои ми беше доста полезен в битката , зада ги премахнем тои се занимаваше с тя замалко като ги подлъгваше а аз им приготвях капан и когато наближиха се изсипахме 50 клонинга от дърветата като премахнахме животните . След като стигнахме до земите му и тои си свърши работата ние тръгнахме обратно към селото . Но този път ние минахме по друг път защото тои трябваше да мине до магазина . След като тои си свърши работата ние стигнахме друга гора като този път ни нападна един крадец които искаше да открадне нещата но аз направих 30 клонинга и всички се струпахме върху него като го накарахме да се предаде. След това ние продължихме пътя си , но тои се оказа малко по дълъг и се наложи да си направим палатка за през ноща . На сутринта ние продължихме пътя си и стигнахме до тях след което аз успешно завършех мисията си .
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeВто Май 07, 2013 8:55 am

Успешна мисия. Взимаш награда 100 и бонус 10 заради повечето писане Smile Също имаш бонус 15 при мисии, което прави 125 за мисията.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки

Наруто Узумаки


Брой мнения : 15
Join date : 06.05.2013
Age : 26

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeВто Май 07, 2013 8:55 am

Мерси Smile
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeВто Май 07, 2013 9:35 am

Взимам 4 мисия.

След моята последа мисия, която бе да придружавам старец до селото му, тази мисия ми се струваше лесна. На другата сутрин, отидох да търся бандитите сам. Огледах около селото, но не открих нищо, затова направих 20 клонинга и тръгнахме да търсим.Тръгна да се звечерява а ние не бяхме открили нищо, докато 1 от клонингите ми не чу куп бандити да си говорят. Те бяха навътре в гората. Аз отидох, и си мислех ,че са слаби и ги попитах какво искат от Кумогакуре, а те ме нападнаха.Бяха прекалено много, и бяха опитни. Аз се върнах обратно в селото. На другата сутрин, повиках Райкагето да дойде с мен, защото неможех да се справя сам. Отидохме на предишното им местонахождение, но тях ги нямаше. Имахме поне късмет, че миналата вечер беше валяло дъжд и сега можехме да видим стъпките им. Райкагето се обви в електрическа броня и за секунди изчезна от погледа ми. Когато след 1 минута се върна, каза че ги е намерил и ние се запътихме натам. След около 1 час стигнахме, и отново видях същите бандити. Те държаха някакъв свитък. Райкагето излезна и им се показа. Те яростно го атакуваха, но той за секунди изчезна от погледа им, и уби този бандит, който се опитваше да го убие. Той взе свитъка с бързината си, а аз хладнокръвно убих другите бандити. Щом райкагето отвори свитъка, той беше откраднат от селото преди 1 месец, и свитъка съдържа тайна бариера. Изглеждаше ,че бандитите са искали да атакуват селото. Щом се приготвихме да си тръгваме, чухме шум в дървото. Аз хвърлих 1 кунай натам, но той беше отбит от незнайна нинджа. Нинджата слезе на земята, и атакува райкагето с някакво джутсу, подобно на расенган.Тази нинджа беше бърза, но райкагето беше неизмерно бърз, контраатакува бандита и го уби. Огледахме местността наоколо, и всичко беше наред, изглеждаше ,че това беше последният от бандитите. Аз и райкагето се върнахме в селото. Върнахме свитъка на мястото му, а той ме възнагради щедро. След тази мисия , аз найстина бях много уморен и се запътих към къщата ми.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeВто Май 07, 2013 9:42 am

Добра работа.Получаваш си парите (150), взимаш бонус 30 от мен и 15 от гилдията бонус за мисиите. Общо 195 Smile
Върнете се в началото Go down
Кимимаро Кагуя
Admin
Кимимаро Кагуя


Брой мнения : 10
Join date : 05.05.2013
Age : 25
Местожителство : Paradise Lost

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeВто Май 07, 2013 8:14 pm

Взимам мисия номер 5 :

Когато се събудих рано сутринта и разбрах за своята отговорна мисия веднага се запътих към магазина за оръжия . Там открих че продавачът е възрастен мъж който на пръв поглед е смирен човек и не може да стои зад такива неща , но докато започнах да разтребвам оръжията и да му помагам да разчисти магазина забелязах че цял ден влязоха едва двама трима клиенти които си купиха по два куная , за това реших да прегледам касата. Когато дядото излезе в обедна почивка веднага отворих касата и видях че е пълна с пари което много ме учуди замислих се дали да съобща на хокагето и на другите но реших че първо трябва да съм сигурен че нещо става в този магазин. След обяд също много малко хора посетиха магазина , но аз си стоях мълчеливо вършейки възложената ми от собственика задача . около 5 часа той ме помоли да напусна защото добре съм си бил свършил работата , реших да го изчакам скрит зад магазина и да разбера какво ще направи след като съм си тръгнал . след около 2 часа той излезе с торба пълна с оръжия които се чуваха как дрънчът и се запъти в задните улички където видях двама от селото скрито в пясъка и му предадоха около 500 руо . Замислих се дали ще се повторя всеки ден и така стана до края на седмицата точно в 7 се срещаше с хора от селото скрито в пясъка и им продаваше скрито оръжия . Веднага реших да съощба на Тсунаде сама която не ми повярва и за това реших да се справя сам . На следващия ден когато случката се повтори аз се бях маскирал и залових търговеца, оръжията ,парите и нинджите от другото след като ги предадох бях възнаграден със 100 руо и 10 куная
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeВто Май 07, 2013 10:53 pm

Кимимаро имасх право на 1 мисия от гилдията на ден !!!!.... Прочети правилата
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeСря Май 08, 2013 12:10 am

Райкагето е прав.1 Мисия от гилдиите на ден.Затова ти изтрих другите 2 Smile
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки

Наруто Узумаки


Брой мнения : 15
Join date : 06.05.2013
Age : 26

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeСря Май 08, 2013 2:20 am

Взимам номер 4.

След като се върнах от последната си мисия реших да направя още една . След като я взех тя беше че има слух, че около селото се навъртат бандити, които планират нещо.Намери ги и разбери какво става.Можеш да вземеш някой за помощ. След като я разбрах веднага тръгнах и когато наближиш изхода аз използвах техниката си Multiple Shadow Clone Technique-Наруто прави множество клонинг из цялото поле които бяха 50 на брои . Когато излязох от селото ги видях и разбрах че са много и че няма да мога да се справя лесно без стратегия. Един щедър човек от селото ми даде неговите мрежи зада ги заловя . Веднага започнах да мисля стратегия как да ги хвана . Те бяха в една гора и ние с моите клонинги много бързо се качихме на дърветата също така имаше 2 клонинга които подмамиха бандитите до капана които наравихме , тои беше една дупка в земята и тя беше закрита с листа но този план се провали защото те бяха доста умни и видяха нас и клонингите които се опитваха да ги разсеят бяха премахнати . Веднага започнах да мисля нова стратегия как да ги заловя . Реших да пробвам техниката разделяи и владеи , на вечерта когато бяха заспали имаше един от тях които не беше и ние го привлякохме като бяхме направили капан с въже вързано за дърво , като бяхме сложили въжете на земята вързано в кръг на възел и когато бандита стъпа на него тои увисна във въздоха , след което ние го разпитахме какви са им плановете те ни казаха всичко , че са искали да оберат един богаташ . След това ние започнахме да заспиваме а тои само това чакаше и зивика много силно като другите бандити ни намереха но ние бяхме готови за това и веднага им направихме капан като всичките ми клонинги взехме мрежата и ги вкарахме в нея. След това аз се върнах в селото си .
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeСря Май 08, 2013 2:22 am

Наруто - 160. Остават 1 и 2. Когато ги направите ще пусна още 5 Smile
Върнете се в началото Go down
Кимимаро Кагуя
Admin
Кимимаро Кагуя


Брой мнения : 10
Join date : 05.05.2013
Age : 25
Местожителство : Paradise Lost

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeСря Май 08, 2013 8:18 pm

можеше да ми кажете руто и да ми дадете техники ^^
Върнете се в началото Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Брой мнения : 46
Join date : 05.05.2013
Местожителство : Еи жужубоо

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 3:26 am

Взимам номер 2.



Когато разбрах, за моята поредна мисия, се екипирах - Вода,храна,въжета за всеки случей и се запътих към Райкагето. Когато стигнах при него, той ме опъти където живее приятелят му. Отивах на там. Щом пристигнах се запознахме
-Здравей, аз съм тук за да ти помогна с цветятя и животните.
- Разбира се влизай.
Нямах си и ни най-малка представа какво точно ще правим.
- Ела тук, заеми се с посаждането на растенията - Ми промълви той.
А той отиде някъде.
Щеше да бъде доста дълга работа, тъй като нивата беше голяма.
На 2рият час, той дойде отново при мен, за да види как се справям за сега. Като видя,че почти нищо не съм направил се разочарова малко, и отново ме остави сам. Аз нямаше как да свърша тази цялата работа сам, затова направих 20 клонинга, и с помощта им нивата беше засята с растения. Повиках го, и когато той видя това промълви
- Добра работа, сега последвай ме.
Аз го последвах, като отидохме при неговите животни. Той ми каза, да ги нахраня, а след това да го повикам. Те бяха много животни, но аз и мойте клонинги се справихме за около пет-шест минути. Когато бях готов, повиках го и той ми каза, че му трябват още малко растения, да отида и да му донеса. Отидох до магазина за растения, купих около десет,след това се върнах обратно, дадох му ги и той ми каза-
-Работата ти тук е готова, можеш да си вървиш.
- Благодаря ти - Отговорих му аз и си тръгнах.
Отидох до кабинета на райкагето, Разказах му всичко каквото направих, той ме похвали, отново ме възнагради щедро и ме отпрати. Аз отидох до домът ми. На следващият ден сутринта, аз бях готов за още една доза приключения и мисий, въпреки ,че някой от тях са опасни.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 3:37 am

70. Остава само Номер 1 и ще ги сменя.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки

Наруто Узумаки


Брой мнения : 15
Join date : 06.05.2013
Age : 26

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 5:42 am

Взимам номер 2.

Един ден реших да се раздвижа малко защото последната седмица бях доста мързелив и не направих нито една мисия. Затова аз първо отидох да закуся малко рамен та да не правя мисия на гладен стомах . След като изядох една доста голяма порция рамен аз оставих парите на продавача и се заех да си взема мисия . Моята мисия беше че трябва да отида при приятел на Кагето и да му помогна с животните и растенията.Ако иска повече да му помогна.И веднага се запътих към приятеля на кагето . След като влязах в къщата му тои ми каза че са избягали две животни като те са били мечки . И аз веднага тръгнах да ги търся като тои ми каза че са в серверната гора и че са много агресивни. Веднага се запътих към северната гора . По пътя срещах един дядо който беше много притеснен и бягаше , аз го попитах какво става . Той ми отговори че две огромни мечки го преследват, аз веднага си помислех че това са мечките от мисията ми . Затова аз веднага започнах да мисля план. Тои беше да използвам една от техниките си зада направя 3 клонинга , като едния примами мечките така че да не гонят стареца а докато те го преследваха ние с останалите клонинги още от преди когато видях стареца тои ми даде една мрежа зада ги хвана , и докато те го преследваха ние се спуснахме от дърветата като ги хванахме в мрежа . След това аз направих още 5 клонинга да ни помогнат с носенето на мечките . И така аз свършех мисията си .
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 5:47 am

70.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки

Наруто Узумаки


Брой мнения : 15
Join date : 06.05.2013
Age : 26

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 10:44 pm

Взимам номер 3 .

Веднага след последната си мисия се заех да взема нова . И новата ми мисия беше че трябва да придружа един селянин до селото му , но да внимавам защото на няколко пъти ще се опит да ни убият . И така и стана , ние тръгнахме към неговото село , като тои беше се запасил като купи един кунаи го даде на мене но след мисията си го взе . И ние , излязохме от селото пълни с енергия и продължихме , но след като бях предопреден че може да бъде нападнат , реших да се приготвя . Така и стана , но селянина беше доста интелигентен и веднага измисли стратегия . И така , той ми обесни че трябва да направя един клонинг които да върви с него , така че противника да си помисле че това съм аз , а аз да се движа през дърветата но да се крия и да съм близо до селянина за вески случаи. И така обаче по едно време две нинджи излязаха на пътя на селянина и клонинга и казаха че няма да ни пуснат и ще ни убият . Като видях това нещо веднага реших какво ще направя . Те започнаха да се бият с клонинга , а след като го победиха и щяха да наръгат селянина аз с чакра в краката и голяма бързина отскочих пред него , със куная които тои ми даде и го защитавах от ударите , но неможах дълго да издаржа защото те бяха двама , и ми прорязоха ръкаата , след което аз отскочих назаде и направих 100 клонинга , които атакуваха противниците от всички страни и така те бяха повалени . И ние продължихме по пътя си . След доста път селянина извади от раницата си едно пърче хляб който ние изядохме с удоволстиве .След доста път , направихме същата стратегия с клонинга , но този път опонентите пак бяха две нинджи но те бяха сензурни и веднага засекоха нашата стратегия . И убиха клонинга , след като те знаеха каде съм аз хванах селянина и се одалечихме на 10 метра от тях и аз използвах една от техниките си да призова жаба , след което аз я одарих в гърба и тя изплю огромно количество водна струя , като първата нинджа беше доло . Но следващана ни атакува с огнена техника а аз я потуших като направих още една водна струя след което го атакувах с куная , но тои се скри под земята и излезе зад мен като щеше да ме наръга но селянина извика че опонента ми е зад мен и аз рязко се обърнах като се защитих с куная а след това направих 10 клонинга като всички атакувахме противника от всички страни и така тои беше повален . И така продължихме пътя си , но трябваше да направим едина нощувка защото пътя беше много дълъг . И на сутринта аз го придружих до селото , като всички от селото ме посрещнаха много добре защото са се притеснявали за тяхния приятел . След като те ме почерпеха с една обилна купа рамен аз си тръгнах от селото и се върнах в моето село . И така свършех мисията си .
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 10:47 pm

180
Върнете се в началото Go down
Kabuto Yakushi

Kabuto Yakushi


Брой мнения : 12
Join date : 05.05.2013
Age : 25
Местожителство : Otogakure

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeНед Май 12, 2013 8:51 am

Взимам номер 4

Разбрах че трябва да уча децата от академията на свойте техники и се заех с това. Трябваше да си усъвършенствам уменията на учител. Влязах в стаята и всички ме гледаха учудено. Може би затова че съм различен от другите с змия на гърба си (която всъщност излизаше от коремът ми). След като настъпи тишина извиках първото момче от чина. То дойде плахо до мен. Като за начало го накарах да опознае змиите по - близо до себе си. Призовах една змия и то се отдръпна. Казах му че те не са толкова опастни ако ги приемеш до себе си. Постепенно детето се доближи до нея. Разбира се аз я контролирах да не стане нещо нередно. То я пипна и я възприе. Тогава всички други се затичаха да я разгледат поотблизо. След като всичко бе наред ги пробвах дали могат нинджутсу техники. Всеки един ми показа поне как се клонира. Когато мина известно време аз ги научих да концентрират чакра в ръцете си. Те го направиха. Показах им как се прави Chakra no Mes - слагам чакра в ръцете и мога да убия противника или да го обездвижа само с един удар те се справяха отлично. До 1 - 2 часа всеки го осъвършенства. Така дойде и трудната част. Дадох на всеки по една змия и той трябваше да я разучи. Всички се справиха. След това учениците се научиха и на Senei Jashu - от ръцете ми излизат змии които хващат и задушават противника. Бях доволен от това. Последното нещо на което трябваше да ги науча беше генджутсуто си. Тъй като това беше специална техника Nehan Shoja no Jutsu - генджутсо което приспива противника, щеше да им е трудно. Първото дете което я опита я направи. Това се оказа успешен опит. Бях сигурен че и другите ще я направят. След като ги научих на мойте техники мисията ми бе изпълнена и се оказах добър учител
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeНед Май 12, 2013 8:54 am

110.
Върнете се в началото Go down
Kabuto Yakushi

Kabuto Yakushi


Брой мнения : 12
Join date : 05.05.2013
Age : 25
Местожителство : Otogakure

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeНед Май 12, 2013 10:02 am

Взимам номер 3

След мисията ми като учител аз се заех с тази да придружа селянин до неговото село. Тръгнахме от Коноха на дълъг път. Преди това си купихме храна, вода и някой оръжия. Сложихме си раниците на гърба и се запътихме към Ивагакуре. По пътя трябваше да минем през Коноха и Такигакуре. Когато се отдалечихме от Коноха се озовахме в някаква гора. По едно време се чу изстрел на кунаи. Той се целеше към нас. Дадох на селянина 2 куная за да се препазва. След няколко секунди бяхме заобградени от Джунини. Те имаха драконови маски. Също така и дълги мечове. Броя им беше около 20 - ма. Започнаха да ни атакуват от всички страни. Аз не се забавих и си направих 5 клонинга. След това всички хванахме по 2 куная и започхаме да се бием с тях. Аз се отдръпнах малко и направих Summoning jutsu - призовавам вълна от хиляди малки змии които хващат противника и тои не може да се движи така хванах поне 10 - ма. Другите разгромих с snake poison - телепортирам се зад врага и с телепорти го обикалям и отровни змии излизащи от рацете ми го хапят отвсякъде се телепортирахме и те неочакваха това. Джунините свалихме бързо. По пътя със селянина бягахме за по- бързо. Когато минавахме през Такигакуре 5 ма Липсващи нинджи се изправиха през нас и не ни пуснаха в селото. Аз настоих, но при тези думи изведнъж отвсякъде се обсипа полето с вода. Аз взех предпазни мерки с Nehan Shoja no Jutsu - генджутсо което приспива противника докато не ни бяха атакували заспаха. Минахме през това село скришом. Стигайки до Ивагакуре мисията ми бе успешна. Селянинът се прибра без никакви рани, а аз издъхвах. Накрая той ме приюти в къщата си за тази услуга. Когато си починах и хапнах на следващият ден аи тръгнах от там за Коноха. Когато се върнах там докладвах на Хокагето за успешната мисия.
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeНед Май 12, 2013 10:04 am

150
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки

Наруто Узумаки


Брой мнения : 15
Join date : 06.05.2013
Age : 26

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeНед Май 12, 2013 8:51 pm

Взимам номер 4 .

След последната си мисия решиха да направя още една , но исках да е по лека защото
бях доста изморен защото последната ми мисия беше доста тръдна . Мисията ми беше да науча децата от академията на някои от моите техники . По път за академията трябваше да си взема една купа рамен защото бях доста гладен . Когато влязох в академията видях много деца които стояха пред мен , и се радваха много защото синът на един от хокагетата минато ще ги учи . Аз дълго мислих и разбрах че ще ги науча на техниката която аз мога от доста малка възраст което ме прави специален и имено - сенчести клонинги или по точно способноста да направя голям брои сенчести клонинги . И така аз започнах да ги уча като първо започнах да викам децата едно по едно зада ги питам какви умения имат и те ми отговаряха повечето със - клонинг . И аз реших да ги науча да правят голям брои сенчести клонинги . Но затова се иска много голяма чакра , която аз имам заради опашатия звяр курама в мен . Но аз бях учуден десет деца успяха да направят двадесет клонинга , макар че аз мога около 500 . Но все пак , аз мога толкова заради опашатия си звяр .След това реших да ги науча на призоваване на жаба . Отначало , децата не вързприемаха жабите защото им изглеждаха гнусни . Но след като се изредиха около 50 ученици , разбрах че има и такива които харесват жабите и тях ги научих . След това реших да ги науча да комуникират с жабата си . Така и стана . След това реших да ги науча да правят атаки с жабата си или именно техниката Wind Release: Toad Oil Bullet-Наруто влива във ръцетеси въздушна чакра
удря в гръб гамакетсу той плиюе масло.Ефектат става много силна водна струя към опонента
може да разбие почи сякакви защити.
Но за жалост не всички деца я направиха . След като си свършех работата с децата аз се върнах къщата си зада си почина .
Върнете се в началото Go down
Uchiha Obito
Admin
Uchiha Obito


Брой мнения : 111
Join date : 05.05.2013
Age : 40
Местожителство : София

Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitimeНед Май 12, 2013 10:19 pm

120
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисии на гилдията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии на гилдията   Мисии на гилдията Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисии на гилдията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Членове на гилдията.
» Мисии на гилдията
» Членове на гилдията
» Правила на гилдията
» Правила на гилдията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoWorld :: Гилдии :: Dreamteam :: Headstrong-
Идете на: